Aktualności

Intensywny kurs języka polskiego

Chcesz szybko nauczyć się podstaw języka polskiego albo podszlifować swoje umiejętności? A może interesuje Cię naprawdę intensywny kurs języka na poziomie zaawansowanym?

Jeśli odpowiedziałeś tak na któreś z powyższych pytań, zapoznaj się z naszą ofertą dla maksymalistów: zapraszamy Cię na intensywny kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Zajęcia rozpoczynamy w listopadzie – w zależności od opcji, którą wybierzesz, będziesz uczyć się do lutego (80 godzin zegarowych) lub do czerwca (160 godzin zegarowych).

Nie czekaj z zapisem! Początek kursu już 25 listopada. Zajęcia będą odbywać się w piątki i w soboty.


Szczegóły kursu:

Liczba osób: 5-8 (małe kameralne grupy sprzyjają nauce języka obcego)
Czas trwania: 4 miesiące (listopad-luty, marzec-czerwiec) lub 8-9 miesięcy (listopad-czerwiec)
Liczba godzin: 80  lub 160 godzin zegarowych
Częstotliwość zajęć: 1 x 120 minut w tygodniu i 1 x 180 minut w sobotę
Poziomy: od początkującego (A1) do zaawansowanego (C1)

 

Kurs intensywny rozpoczynający się w listopadzie to nasza propozycja grupowego kursu stacjonarnego (zajęcia będą się odbywać w LinguaCity).

Jeśli bardziej kusząca niż kurs w grupie jest dla Ciebie nauka w pojedynkę, możemy zorganizować dla Ciebie kurs indywidualny (stacjonarny lub online) o intensywności dopasowanej do Twoich preferencji.

Jesteś zainteresowany intensywnym kursem dla firm? Nie ma problemu: skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania – firmowy kurs intensywny możesz rozpocząć w dowolnym momencie!

Zobacz galerię Zobacz inne aktualności