Aktualności

Poznajmy się!

Pierwszy krok już za Tobą: chcesz zacząć naukę języka polskiego. Świetnie! Teraz czeka Cię jednak trudna decyzja – wybór szkoły, w której rozpoczniesz tę językową przygodę. Masz co najmniej kilka opcji.

Jeśli nie bardzo wiesz, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę, przeczytaj kilka naszych wskazówek, które podpowiadają, co może się okazać ważne w poszukiwaniach idealnej oferty: Kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Nasze podsumowanie korzyści z podjęcia nauki języka polskiego w Katowicach znajdziesz tutaj: Nauka języka polskiego w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy Cię do rozważenia naszej oferty kursów! Na początek zobacz, w czym możesz wybierać: Kursy. Szczegóły możemy przedstawić Ci osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dlatego jeśli masz pytania, przyjdź, napisz albo zadzwoń!

Jeżeli chciałbyś najpierw poznać opinie o naszej szkole, zerknij do wywiadu z naszymi kursantami, a także na stronę www.lingua-city.com, do zakładek Piszą o nas i Mówią o nas. Chcesz wiedzieć, kto będzie Cię uczył, jeśli wybierzesz nasz kurs? Nic prostszego: poczytaj o tym, jacy lektorzy u nas pracują: KLIK!

Spotkajmy się w LinguaCity!

Zobacz inne aktualności