Kursy firmowe

 

Kursy firmowe

Ważnym punktem naszej oferty są kursy języka polskiego dla biznesu – to oferta kierowana do obcokrajowców, którzy pracują w Polsce. To z jednej strony kursy grupowe dla pracowników firm, z drugiej – kursy indywidualne, z których najczęściej korzystają menedżerowie, kierownicy, dyrektorzy, oraz specjalne kursy VIP.

W przypadku wszystkich firmowych kursów języka polskiego dla obcokrajowców jesteśmy otwarci na wymogi i oczekiwania firm: dostosowujemy czas trwania kursu, pory i miejsce odbywania zajęć, program i tematykę do preferencji klienta. W ramach oferty biznesowej organizujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne (słownictwo branżowe, wybrane zagadnienia itd.). Zajęcia mogą odbywać się w LinguaCity, w siedzibie firmy lub online.

Zapraszamy do zapoznania się z opinią jednego z naszych kursantów biznesowych. Więcej rekomendacji: http://www.lingua-city.com/50,pisza-o-nas.html oraz http://www.lingua-city.com/266,mowia-o-nas.html.

Helmut, Austria, kurs języka polskiego:

Die Qualität der Trainer sowie das breite Angebot an Sprachschulungen sprechen für sich. Besonders schätze ich jedoch die hohe Flexibilität, welche auch kurzfristige Terminvereinbarungen ermöglicht.