Kursy grupowe

 

Kursy grupowe

Grupowe kursy języka polskiego dla obcokrajowców rozpoczynamy kilka razy w roku – dzięki temu możesz wybrać termin dogodny dla siebie i odpowiadającą Ci długość oraz intensywność kursu. Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie kursów języka polskiego dla obcokrajowców, które znajdziesz w naszej ofercie, wraz z terminami rozpoczęcia nauki i podstawowymi informacjami na temat zajęć.

 

KursyRozpoczęcieCzas trwaniaLiczba godzinZajęcia w tygodniuDni zajęć
Całoroczne Październik 9 m-cy 120 godz. lekcyjnych 2 x 90 min A1 – pon, śr 17:00-18.30
Noworoczne Styczeń 6 m-cy 80 godz. 2 x 90 min ?
Wiosenne Marzec 4 m-ce 60 godz. lekcyjnych 2 x 90 min ?
Przedwakacyjne Maj 2 m-ce 40 godz. lekcyjnych 2 x 90 min ?
Superintensywne Maj 3 m-ce 100 godz. lekcyjnych 3 x 120 min A1 – pon, śr 19.00-21.00,
pt 18.00 – 20.00
Wakacyjny survival Lipiec
Sierpień
Wrzesień
1 m-c 32 godz. lekcyjne 3 x 120 min ?
Intensywne Listopad Luty ? ? ? ?

 

Wszystkie grupy w ramach kursów języka polskiego dla obcokrajowców liczą u nas od 5 do 8 osób – to dla nas niezwykle istotne, by zapewnić naszym kursantom komfort nauki, maksimum korzyści i jak najlepsze efekty. Zajęcia są prowadzone przez dwoje lektorów, co pozwala na urozmaicenie nauki i zapoznanie kursantów z różnymi zagadnieniami oraz stylami nauczania. Wszystkie kursy języka polskiego organizowane w LinguaCity są objęte opieką zespołu metodycznego, który nadzoruje program zajęć i ich realizację. Zajęcia odbywają się w szkole językowej LinguaCity przy ul. Kochanowskiego 18.

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania: zarówno na poziomie podstawowym, jak i na wyższych poziomach, dla osób, które znają już podstawy i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Jeśli chcesz poznać cenę konkretnego grupowego kursu języka polskiego, skontaktuj się z nami osobiście, mailowo lub telefonicznie: biuro@lingua-city.com, Tel. +48 32 726 27 78

Zastanawiasz się, jak kursanci oceniają grupowe kursy języka polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole? Poniżej znajdziesz opinię jednego z nich. Jeśli chcesz poczytać więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.lingua-city.com/50,pisza-o-nas.html oraz http://www.lingua-city.com/266,mowia-o-nas.html.

Chorng-Yi, Tajwan, kurs języka polskiego:

The teachers are very friendly and enthusiastic. Learning here in a small group helps me understand more clearly and learn better. The courses include Polish culture let me understand Poland more, and enjoy more life in Poland.